Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

W sytuacji, gdy interesuje cię także sprzedaż energii elektrycznej w atrakcyjnych cenach, ale nie wiesz, na jakiego dostawcę warto się zdecydować, skorzystaj z naszej oferty. W Rafik-Pol zapewniamy naszym klientom kompleksową pomoc w zakresie doboru najlepszego dostawcy energii, a także formalności związanych z jego zmianą. W imieniu naszych klientów zajmujemy się wszystkimi sprawami formalnymi.

Zadzwoń i porozmawiaj z specjalistą 530 030 603

Ciągła rywalizacja na rynku ekonomicznym wymaga od firmy utrzymania niskiego poziomu kosztów i wysokich przychodów. W czasie kryzysu trzeba szukać oszczędności, szczególnie w ponoszonych przez nią kosztach stałych. Obniżenie miesięcznych kosztów energii o nawet 30% w skali roku przekłada się na ogromne oszczędności, które można wykorzystać na inwestycje i zdobycie przewagi nad konkurencją.

Obecnie sprzedaż energii elektrycznej prowadzona jest przez kilkaset różnych dostawców działających w całej Polsce. Właśnie dlatego jedną z pierwszych czynności skoncentrowanych na obniżeniu kosztów za sprzedaż energii powinno być zapoznanie się z konkurencyjnymi propozycjami sprzedawców. W ten sposób można znacząco zmniejszyć wydatki bez konieczności ponoszenia żadnych dodatkowych inwestycji w tym zakresie.

Zmiana dostawcy energii elektrycznej nie jest trudna

Jeżeli interesuje cię zmiana dostawcy, aby sprzedaż energii była jeszcze tańsza, warto zapoznać się z różnymi ofertami. W tym celu najlepiej skontaktować się z doradcą energetycznym. Będzie on mógł zaproponować takie oferty, które będą niosły ze sobą najniższe wydatki.

Klient może wielokrotnie zmieniać dostawcę energii i może również zrobić to w dowolnym momencie. W celu skorzystania z takiej możliwości, konieczne jest wybranie nowej oferty i wypowiedzenie poprzedniej umowy. Jest to związane z określonymi formalnościami, niemniej nie są one skomplikowane. Cała procedura zamyka się najczęściej w terminie do 30 dni.

Opis procedury zmiany dostawcy energii znajdziesz na naszej stronie internetowej – opisujemy, co należy zrobić krok po kroku.

Płać niższe faktury za prąd

Płacenie zawyżonych faktur za energię elektryczną to nic innego jak dotowanie dotychczasowych dystrybutorów energii. Niewłaściwie dobrana taryfa lub płacenie za większą ilość zamówionej mocy niż realnie zużycie to działania, które mogą negatywnie odbijać się na sytuacji finansowej firmy.

Dlatego nie zwlekaj – już dziś sprawdź swoje rachunki za prąd, ponieważ z nich możesz dowiedzieć się, czy nie płacisz zbyt wiele. Ta prosta zmiana może spowodować, że koszty związane z energią nie będą dla twojej firmy nadmiernym obciążeniem.