Zajmujemy się optymalizacją kosztów dystrybucji i sprzedaży energii elektrycznej. Wiemy, że trudny, specjalistyczny język, wiele formularzy, różne taryfy i zapotrzebowanie na prąd powodują zamęt nie tylko w głowach przedsiębiorców. Dlatego zmiany sprzedawców energii są często odkładane na bliżej nieokreśloną przyszłość. A to powoduje zbyt wysokie rachunki za prąd.

W dobie bardzo wysokiej rywalizacji wśród przedsiębiorstw ważne jest znalezienie przewagi konkurencyjnej, stąd obniżenie faktur za energię elektryczną pozwala na kumulację środków, które można przeznaczyć na inwestycje. Z naszych doświadczeń wynika, że oszczędności mogą sięgać od kilku do nawet 40%.

Ograniczenie kosztów można rozpocząć od razu – poprzez optymalizację taryfy, redukcję opłat za moc umowną czy zmianę parametrów umowy. W dalszej perspektywie należy zaplanować zakupy energii, korzystając z możliwości negocjacyjnych Grupy Zakupowej, a także dokonać przeglądu urządzeń pobierających energię.

Zmiana sprzedawcy jest bezpłatna i można jej dokonać w dowolnej chwili (nawet wielokrotnie), dlatego warto poszukać sprzedawcę energii, który zaproponuje lepsze warunki i znaczącą obniżkę kosztów energii elektrycznej. Co przełoży się na wymierne oszczędności w firmie, które w większości pojawiają się dzięki doradztwu i negocjacji, dlatego są to oszczędności bezinwestycyjne.

Do tych oszczędności należy doliczyć także cenny czas, jaki poświęcają pracownicy bądź zarząd firmy na szczegółowe analizy taryf, ofert, umów i propozycji. Wszystkimi tymi działaniami zajmujemy się w ramach Umowy Outsourcingowej. Nasi klienci, oszczędzają czas i pieniądze.